SIŁOWNIA

Jako jedyny klub taekwon-do w Częstochowie posiadamy własną siłownię, z której rodzice mogą bezpłatnie korzystać podczas treningów dziecka. Wykorzystaj ten czas i zrób coś dla siebie!

Szukasz siłowni, w której będziesz czuł się swobodnie? Poszukujesz miejsca, gdzie komfort ćwiczących zwycięża z pustymi ścianami wielkopowierzchniowych obiektów sportowych? Na naszej siłowni, przy swojej muzie, sam lub w swoim gronie popracujesz nad siłą, wydolnością, porozciągasz mięśnie, korzystając ze sprzętu cardio, siłowego i fitness. Naszym priorytetem jest komfort ćwiczących. Potrzebujesz wykwalifikowanej osoby, która zmotywuje Cię do działania? To nie problem! Oferujemy treningi personalne z doświadczonym instruktorem, który zadba o prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwo podczas treningu i zarazi Cię pozytywną energią. Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę Twoich oczekiwać i potrzeb.

SALA SPORTÓW WALKI

Zapraszamy na treningi na profesjonalnej sali sportów i sztuk walki na macie typu puzzle. Posiadamy sprzęt do walki, worki różnego rodzaju, tarcze, packi, jak również sprzęt do ćwiczeń w podwieszeniu (drabinki, drążki, taśmy trx).

 

Klub Sportowy RESPEKT

Al. Kościuszki 10, I piętro (w bramie)

42-202 Częstochowa

respekttkd@gmail.com

tel. 667-248-942